Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Ця програма дасть можливість опанувати нову професію та стати професійними електромонтерами / електромонтерками з обслуговування підстанцій. Така ініціатива запроваджена для швидкої адаптації ветеранів до нових цивільних професій та підтримки їхніх близьких.
16.04.2024

Комплексна програма надання житлових кредитів окремим категоріям громадян у Львівській області на 2021-2025 роки

Умови кредитування та критерії добору учасників Програми в частині заходу підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».

Підбірка актуальних конкурсів та грантових програм

Управління економічної політики Львівської обласної ради підготувало інформацію про міжнародні програми, конкурси та гранти в розрізі по секторах. Ця інформація спрямована на залучення громад, громадських організацій та фізичних, юридичних осіб до участі в конкурсах на отримання коштів міжнародних